Dom Patrik 2

Tento dom je druhým luxusným domom v poradí, ktorý spadá do skvelej sekcie domov Patrik. Je radosť vytvárať nové veci, ktoré posúvajú spôsob bývania ľudí a rodín ďalej a každý neštandardný dom toto určite spĺňa. Vzhľad domu je veľmi svojský a reprezentatívny.

Dom jasne patrí do mestskej zástavby, kde bude skvelou ukážkou vkusu investora. Skladá sa z dvoch hmôt vytvárajúcich podstavec pre najvýraznejšiu bielu hmotu druhého poschodia. Tá je na pohľad iba zhora usadená v troch bodoch a vzniká tak silný dojem odľahčenia druhého poschodia. Fasáda domu je obložená krásnym travertínovým obkladom, ktorý jemne navádza pocit luxusu.

Dom Patrik 2 Dom Patrik 2

Dispozícia domu je veľmi veľkorysá a odráža tak exteriér domu. Vstup do domu prebieha cez priestranné zádverie, ktoré je presklenené veľkými dverami do obývacej izby. Vzniká tak jasný priehľad domom hneď po vstupe dovnútra. Ďalej jedna celá stena obývacej izby je presklená a nadväzuje na skvelú, čiastočne krytú terasu pri dome. Hneď vedľa obývacej izby je umiestnená hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou. Ako v spálni tak v kúpeľni nájdeme francúzske okno, vďaka ktorému môžeme kedykoľvek vyjsť von na záhradu a užívať si kvalít vlastného bývania. Umiestnenie spálne na prízemí majitelia ocenia predovšetkým v neskoršom veku, keď už nebudú musieť chodiť do schodov. Okrem hlavnej obytnej časti sa na prízemí nachádza priestranná garáž s veľkou technickou miestnosťou, ktorá zároveň funguje ako filter medzi domom a parkovaním vozidla. V tesnej blízkosti sa v presklenom priestore nachádza schodisko, ktorým sa dostaneme do druhého podlažia.

Dom Patrik 2

Druhé podlažie je určené predovšetkým pre mladšiu časť rodiny. Je tu jedna hlavná miestnosť, ktorá okrem funkcie haly zvládne byť skvelou herňou pre spoločný čas detí. Z tejto miestnosti sa dostaneme do oboch priestranných detských izieb, pracovne, komory i veľmi pohodlnej kúpeľne so sprchou, vaňou, dvomi umývadlami aj toaletou. Všetky izby na poschodí sú veľkou mierou presklené a majú tak veľké množstvo prirodzeného a slnečného svetla s ktorýmu je život šťastnejší.

Dom Patrik 2

”Patrik 2 - TOP dom, najvyššie ocenenie roka 2017”

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 4.4.2018 späť

http://novy-skvely-katalog-2018.ekonomickebyvanie.sk/dom-patrik-2.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.